Fotografia, Książki, Lifestyle, Muzyka, Sztuka

UKOCHAŃCY czyli film na walentynki

No dzień dobry! Przychodzę do Was dzisiaj z solidną porcją sercowych uniesień. Powiem więcej- mam dla Was nawet playliste na Spotify, która totalnie wyciska łzy z moich oczu. Jest to taki dobry powrót do różnych rodzajów miłości w moim życiu i z perspektywy czasu fajnie do nich czasem zajrzeć. Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi- jeśli tak, link do playlisty macie w opisie filmu 😀

Co poza playlistą? Dużo innej muzyki! Tej mojego Piotra oraz Katarzyny Nosowskiej… no i dla nowych tutaj wreszcie odkrywam tajemnicę dlaczego CIUT WIĘCEJ, a nie ciut mniej 😉 Mówię również o tym jak spędzę dzisiejsze święto i wiecie kurcze… lubię te walentynki w tym roku najbardziej! Od rana będę spędzać je z dwoma książkami, których bohaterowie są dla mnie niesamowicie istotni w życiu, a później pobędę z moją największą Miłością. I fajnie. W tym roku potrzebuję świętować ten dzień. W tym roku wybitnie go lubię.

Was zostawiam z tym co możecie ode mnie dostać pod dostatkiem. Mnóstwo inspiracji i życzenia na ten dzień z całego serca, bo dlaczego by nie życzyć dzisiaj czegoś dobrego? Każda okazja jest dobra, prawda? 🙂 Trzymajcie się dzisiaj najcieplej!

4 Comments

  1. Hej! Wydawało mi się, że czytałam na Twoim blogu opinię o “Hashtagu” Mroza. Sama teraz skończyłam tę lekturę i chciałam jeszcze raz, świeżym okiem spojrzeć na post, ale nie potrafię go znaleźć. Czy nigdy go nie było, czy jestem słaba w szukanie, czy może został usunięty? Walentynkowe uściski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *