Sztuka

WROCŁAW Targi Dobry Design Eco + nowy vlog!

Targi dobrego designu były w niedzielę, więc nie było czasu do dzisiaj nadrobić postów, tak aby wszystko ładnie zazębiło się w tym jednym poście podsumowującym wraz z ruchomym obrazem. No cóż. Miałam nawet pomysł, żeby może jednak zrezygnować z weekendowych wakacji i zabrać komputer z sobą, ale na szczęście w porę się opamiętałam. Blog to nie wszystko, harmonia to nie jedyne rozwiązanie, a notki o sztuce są przecież do nadrobienia. Tak więc szykujcie się w tym tygodniu na sporą dawkę dobroci wrocławskich ♥ A dzisiaj targi!

Targi dobry design eco, to targi dla mnie bardzo ważne, bo po raz pierwszy byłam patronem medialnym… a to dopiero początek! 😀 Wydarzenie odbywało się w Barbarze na Świdnickiej. Jednak pod przykrywką „eko” na targach znalazło się wszystko. Bo czym właściwie jest eko? Od pewnego czasu łączę to słowo z moją zerowastową świadomością i w taki sposób próbuję redukować papier i nadmiar. Tu nie było plastiku (plus!) i były rzeczy, które rzeczywiście mogą pomóc z byciu eko.

Znalazły się wspaniałe własnoręcznie robione plecaki, nerki, torby- zarówno wyszywane jak i z pięknych, gotowych materiałów. Już prawie skusiłam się na jedną, ale przypomniałam sobie o swojej szafie pękającej w szwach od toreb i odeszłam z bólem serca, ale z rozsądkiem 😀

Zachwyciły mnie totalnie dwie marki- BAMBAM. polska marka odzieżowa i choć na miejscu nie było tego co sobie wymarzyłam, chyba skuszę się przez internet na perfekcyjne rozkloszowane spodnie, sprawdźcie sami! Choć jak teraz sprawdzałam sama tę stronę, to wygląda wszystko źle, ale na żywo cudo! Szukajcie na targach ♥ No i druga: PRECLOWA, która reklamuje się jako kartki ekologiczne (czyli jakie?)… w każdym razie- piękny, minimalistyczny i delikatny styl trafia do mnie w 100 %! Gdybym brała teraz ślub- od razu bym je zamawiała ♥ Sprawdźcie fejsa! Cuda!

Były również lasy w słoikach, inne zaproszenia na kartach „eko”, biżuteria (przepiękne pierścionki firmy Zięba) i jedno stanowisko z naturalnymi kosmetykami.

Było naprawdę fajnie, choć czuję, że targi eko nie zostały w tym wypadku udźwignięte… ale to trudny temat, a tam było naprawdę ładnie 😀 Zapraszam Was teraz na film, w którym o targach, ale nie tylko. Niektóre miejsca są jedynie wspomniane, ale spokojnie- będą rozwinięte w postach, które pojawiać się tu będą przez najbliższy tydzień. Oglądajcie i komentujcie ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *