Lifestyle, Sztuka

WARSZAWA Alicja Biała POLSKA | Zachęta DZIARY | SEXEDPL | Bestia Bóg i Linia POWIDOKI nowy vlog na kanale yt!

No dzień dobry! Ja wykorzystuję ostatnie dni wakacji przed powrotem na studia (moje BACK TO SCHOOL jednak okazało się bardzo przydatne, za kilka dni pakuję wszystko do torby CZEŚĆ i lecę na uczelnię! :D), więc totalnie nie ma mnie w domu, dlatego też nie ma postów- ale spokojnie. Jakoś zacznę to ogarniać. Wszystko nadrobię.

Dlatego już teraz mówię. Pod koniec filmu mówię o tym, co powinniście znaleźć tu na blogu, ale ze wszystkich rzeczy znajdziecie tylko wystawę POLSKA Alicji Białej i tekst o książce SEXEDEPL. Tak wychodziło z moich obliczeń, że miałam się wyrobić- ale wybieram życie niż zostawanie w domu, żeby pisać posty.

WIĘC! Wyczekujcie na blogu takich postów jak: Gdzie wegańsko zjeść w Warszawie, recenzji płyty The Dumpling, tekst o książce POLSKA z poezją Świetlickiego i kolażami Alicji Białej. Będą! 🙂

A teraz, gdy już wszystko wyjaśniowe- zapraszam Was serdecznie na króciutkiego vloga. Przedstawiamy Wam z Magdą 8 minut naszego tygodnia. Wiele wyciełam dużo też zostawiłam, miliona minut również nie nagrałam- znacie mnie 😀 Mam nadzieję, że ogromnie się zainspirujecie ♥ A ja wracam do Was już za kilka dni z nowym filmem. Rozszalałam się!

Nowy film TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *