KRAKÓW Maraton sportowy | Muzeum Narodowe | Sztuka | zero waste NOWY VLOG

No dzień dobry! Lubię te piętnaste i trzydzieste dni miesiąca. Fajnie, że za każdym razem mogę Was ugościć w zupełnie innym miejscu. Tym razem KRAKÓW. Trzy posty z tego miejsca już były (wystawy tymczasowe w Narodowym, gazeta KSIĄŻKA i książka DZIEWCZYNA ZE SKLEPU Z KAPELUSZAMI), więc nadszedl czas na trzeci juz z filmem.

Do Krakowa zawitaliśmy na cztery dni, a głównym celem był maraton sportowy, w którym brała udział moja Aniela, która na pewno znacie. Czy wygrała? To chyba zbędne pytanie. Ona wygrywa zawsze!:D Jednak nie byłabym sobą gdybym jedynie na tym zakończyła swój wyjazd. Musiała być sztuka!

Do Mocaka nie doszliśmy, chociaż zawsze jest to mój punkt obowiązkowy każdej wizyty w mieście z Wawelem. Udało nam się jednak odwiedzic Muzeum Narodowe! A tam przede wszystkim WYSPIAŃSKI (choć w filmie uporczywie powtarzam równie wspaniałego, ale innego artystę- Witkacego), polski design, komiks, sztuka współczesna i Leonardo da Vinci. Było bosko. Sprawdźcie w filmie, bo mówię i pokazuje co nie co ze środka:) Notkę też napisałam, ale obejrzeć zawsze łatwiej, prawda?

Zachęcam Was do zostawienia po sobie śladu, to podobno bardzo ważne w działaności na Youtube. Jeśli Wam się spodobało, to zostawcie łapkę w górę komentarz i suba…. A jak nie to może napiszcie co Wam się nie podobało i co mogę zmienić 😉 Już teraz zapraszam Was na film za kolejne 15 dni. Tym razem we Wrocławiu, gdzie odbędą się Targi Dobry Design Eco, którego jestem patronem medialnym. To chyba nic wielkiego, ale jara mnie to przeokropnie ;D Zadbałam o to żeby w miejscu Targów można było zabrać sobie moja vlepę i informacje o blogu, wiec jeśli 13 maja będziecie we Wrocławiu, to wpadajcie. Już po samym obserwowaniu widzę, ze wystawcy będą zupełnie nietypowi i bardo ciekawi 😀 Nie obędzie się również bez sztuki, a we Wrocławiu czeka na mnie tyle dobrego!!!! Juz sie nie moge doczekac. Kocham to miastoooo!❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *