Hulajnoga dla dorosłych!

Hulajnoga dla dorosłych!

Wokół mnie coraz więcej dzieci. Te dzieci mają rewelacyjne hulajnogi i… mi też zamarzyło się takową posiadać. No bo czemu nie? Myślałam o tym, myślałam, aż wreszcie jednego dnia w Krynicy zamarzyło nam się z Piotrem je mieć tak na serio i jeździć tutaj do sklepu na dwóch kółkach. Wybraliśmy. Kupiliśmy. Przyszły.

Jednak dopiero kiedy już nie przemierza się drogi na nogach widać jak wiele jest utrudnień. Wydawało mi się, że z miejsca, w którym mieszkamy jest tylko jedna góra… okazało się, że nie ważne jaką drogę wybierzemy WSZĘDZIE SĄ OGROMNE GÓRY i o ile zjeżdżanie nie jest aż tak strasznie… to wjechać się już pod nią nie za bardzo da 😀 Tym śmieszniej kiedy jest się takim fizycznym frajerem jak ja! Ale staram się, uczę się nie bać. Choć powiem Wam , że z wielkich gór, gdzie zaraz może wyskoczyć Ci dzieciak lub samochód jest to trudne.

A jeszcze tym bardziej, jeśli Twój przyjaciel okazuje się chłopakiem z krwi i kości i gdy tylko widzi możliwość rywalizacji, to nie zastanawia się długo. Tak więc dziewczyny- przemyślcie to, czy chcecie sobie kupować ze swoją połówką taki sprzęt. Musicie zaakceptować bycie wciąż z tyłu i powtarzanie: „ej, ja tak nie zrobię”, „ej, trochę się boje”, „POCZEKAJ!” 😀 Chyba, że nie jesteście takimi frajerami jak ja… ale co zauważam w Krynicy- wszystkie dziewczyny tutaj są hahahah 😀 Ale to przecież nic złego. Przynajmniej ja nie widzę w tym nic złego. Tak już jest.

Ja wciąż patrzyłam na dziewczyny, które dla rekreacji kupują hulajnogi i jeżdżą na nich dla przyjemności, kiedy dzieciaki biegają na rowerkach lub innym sprzęcie- jak u Justyny z 10 minut spokoju ♥, a Piotr przez pryzmat facetów, którzy skaczą na hulajnogach po dachach wieżowców hahahha. Ale spokojnie, staramy się to jakoś łączyć i żyć w zgodzie 😀

Co do samej hulajnogi… to moja po kilku jazdach okazała się trochę za niska :/ Mi przy wzroście 168 cm aż tak bardzo to nie przeszkadza, ale wyżsi mają już gorzej. Tak więc przy zakupie musicie brać więcej niż 80 cm wysokości. Jednak nie zamieniłabym jej na żadną inną, bo ma ogromne koła, które przy nierównościach podłoża sprawdzają się idealnie. Dzięki nim można również wjeżdżać pod wyższe krawężniki i ogólnie super! 😀

Przy okazji pierwszy raz mogę Wam zaprezentować moją ulubioną butelkę z wyciskarką! Pokazywałam ją już wiele razy na Instagramie w Instarelacjach, ale tutaj nie było jeszcze okazji. Kupiłam ją w Biedronce już jakiś czas temu, ale to pierwsza taka rzecz, która mobilizuje mnie do picia wody. Na wyjeździe niestety nie mam mięty, ale jeżeli już ją dodaję, to dzięki wyciskarce nie przechodzi ona do drugiej komory i można bić bez oporów hahahha. Tak więc szukajcie gdzieś takiego cuda, bo bardzo warto. Tym bardziej, jeśli macie taki problem z piciem wody jak ja 😀 Znalazłam dla Was jedną całkiem ciekawą i podobną do mojej TUTAJ.

Hulajnoga dla dorosłych!

Hulajnoga dla dorosłych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *